(ВИДЕО) БИТОЛЧАНЕЦ ГО ПРАШУВА ЈАНКО БАЧЕВ: И што после Бојкотирам, кој ќе ни ги вработи децата кој ќе ни даде плати, он ли ќе ни даде?!

Објавено на 20.09.2018 во 11:48:19 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет