(ВИДЕО) ГО МАСАКРИРАА ОРБАН ВО ЕВРОПСКИОТ ПАРЛАМЕНТ: Ти си неофашист кој води љубов со Путин!

Објавено на 20.09.2018 во 21:00:36 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија