(ВИДЕО) СРПСКАТА ПОЛИТИЧКА ЛЕГЕНДА, ЧЕДА ЈОВАНОВИЌ ВО СКОПЈЕ: Путин прави се да го спречи вашиот влез во НАТО, руската тајна служба во Белград има повеќе агенти и возила од српската БИА!

Објавено на 20.09.2018 во 23:47:55 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет