(ВИДЕО) Заев: Со НАТО добиваме траен мир, безбедност, стабилност, сигурност и економски просперитет!

Објавено на 21.09.2018 во 02:02:59 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет