ДИМИТРОВ: Историска средба на премиерот Зоран Заев со потпретседателот на САД Мајк Пенс во Рузвелт собата во Белата куќа, на само неколку дена пред историскиот исчекор!

Објавено на 21.09.2018 во 11:15:28 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет