(ВИДЕО) ОВАА ИЗЛЕЗЕ ПОГОЛЕМА ВМРОВКА ОД КАРАКАМИШЕВА: Професорката Сиљановска ја убедуваше јавноста дека референдумот ќе биде фалсификуван, и претседателот на ДИК се согласи?!

Објавено на 21.09.2018 во 12:20:53 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет