(ВИДЕО) СЕРГЕЈ ЛАВРОВ НА ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ВО БАЊА ЛУКА, РЕПУБЛИКА СРПСКА: Договорот од Преспа е нелегален, но ние не се мешаме во кампањата за референдумот, Америка и ЕУ се мешаат секој ден на највисоко ниво!

Објавено на 23.09.2018 во 13:05:04 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет