ШОКАНТНО ВИДЕО: Погледнете како 10 години ВМРО ДПМНЕ го лажеше народот дека ја носеле Македонија во ЕУ и НАТО и народот ќе одлучел на референдум!!!

Објавено на 23.09.2018 во 13:54:02 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет