(ВИДЕО) ДУЕЛ НА ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ И АМДИ БАЈРАМ НА КАНАЛ 77, ШТО ПОИШЕ ОД ОВА, САМО БОКИ 13 И САШЕ ПОЛИТИКО ФАЛАТ ОВДЕ?!

Објавено на 23.09.2018 во 18:09:55 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет