И ПОРАНЕШНИОТ ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД, ЏО БАЈДЕН ИСПРАТИ ПОРАКА ЗА РЕФЕРЕНДУМОТ: РУСИЈА ДА ГИ ТРГНЕ РАЦЕТЕ ОД МАКЕДОНИЈА, САМО ГРАЃАНИТЕ НА МАКЕДОНИЈА ОДЛУЧУВААТ, НИКОЈ ДРУГ!

Објавено на 23.09.2018 во 20:53:24 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет