(ВИДЕО) Премиерот Заев од Гевгелија: Да не чекаме уште 27 години, да го фатиме возот што ја носи Македонија во Европа

Објавено на 23.09.2018 во 21:56:33 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет