(ВИДЕО) БОКС МЕЧ НА ГОДИНАТА: Пред 80 000 народ на Вембли во Лондон, Антони Џошуа го претепа Александер Поветкин

Објавено на 24.09.2018 во 00:04:20 часот | Спорт

 

 

* реклами:

 

 

Спорт

Македонија