(ВИДЕО) Премиерот Заев на трибина со Стопанска комора на Македонија: Со членството во ЕУ и НАТО македонската економија забрзано ќе се развива

Објавено на 25.09.2018 во 10:33:00 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет