(ВИДЕО) ХАХА, КОМЕДИЈА ВО ООН: Цела сала му се смееше на Трамп кога почна да се фали дека бил најдобар американски претседател во историјата

Објавено на 25.09.2018 во 18:00:44 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

 

Свет

Македонија