(ВИДЕО) ДИМИТРОВ ЈА СПОРЕДИ ИНТЕГРАЦИЈАТА НА МАКЕДОНИЈА ВО ЕУ И НАТО СО ВОЗЕЊЕ РЕНО 4 ОД СКОПЈЕ ДО БРИСЕЛ!

Објавено на 26.09.2018 во 22:46:24 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет