БИЛЕТИТЕ ЗА КОНЦЕРТОТ НА 2 CELLOS 70 % РАСПРОДАДЕНИ!

Објавено на 01.10.2018 во 19:49:26 часот | Забава

Почитувани пријатели,
Ве информираме дека денес, на објавата на оваа информација (01 октомври), билетите за концертот на 2 CELLOS во Скопје закажан за 19ти октомври во ВИП Арената, се 70 отсто РАСПРОДАДЕНИ!

Сите оние што сакаат да дојдат на овој концерт, а се' уште немаат набавено билети, тоа нека го сторат побрзо бидејќи според сегашното темпо на продажба, сигурно е дека концертот ќе биде распродаден неколку дена пред неговото случување.

Билетите ќе може да ги набавите онлајн на avalon.mk, продажната мрежа на Авалон и Купи Карти За Се низ цела Македонија и во Југотон, по следниве цени и категории:

ПАРТЕР 990 денари
ФАН ПИТ 1.500 денари (само 1.000 влезници)
ТРИБИНИ 1.200 денари (блок 1 и 15)
SILVER SEATS 1.500 денари (блок 2, 5, 6, 10, 11 и 14)
GOLDEN SEATS 1.990 денари (блок 3, 4, 7, 8, 9 и 12)

Се гледаме на 19ти октомври!

Авалон Продукција

 

 

* реклами:

 

 

 

Забава

Македонија