(ВИДЕО) Костадинов: Раководството на ВМРО-ДПМНЕ да докаже дали е за ЕУ и НАТО или поважна му е амнестијата на Груевски

Објавено на 03.10.2018 во 22:56:45 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет