ПЛАВУШАТА ПОКАЖА НАЈГОЛЕМИ ТЕСТИСИ ВО ВМРО ДПМНЕ - РАНГЕЛОВА СО БОМБА ИНТЕРВЈУ: ВМРО ДПМНЕ Е ИЗОЛИРАНА ПАРТИЈА БЕЗ ИДНИНА!!!

Објавено на 11.10.2018 во 12:11:32 часот | Македонија

Бомбастично интервју за Призма на пратеничката и шефица на унијата на жени, Рангелова.

Таа меѓу другото се жали што партијата не ја заштитила кога искочила на гласање и добила смртни закани па морала со денови да се крие со семејството на некоја локација...

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет