ДАЛИ ДЕНОВИВЕ СЕ СПРЕМА АПС ЗА МИЛЕНКО - ЗАЕВ ЕКСПЛОДИРА, МУ ПУКНА ФИЛМОТ: АМАН ОД ЗАКАНИТЕ ОД МИЛЕНКО, ДО КОГА ОВОЈ КРВНИК ЌЕ СЕ ЗАКАНУВА НА КОГО СТИГНЕ?!?!

Објавено на 14.10.2018 во 19:10:07 часот | Македонија

Миленко уште еднаш посака Заев да умре, некој фан на СДСМ тоа го сподели на фејсбук и на тоа со коментар се јави премиерот:

Мактел од неофицијални извори дознава дека конечно ОЈО се спрема за поднесување кривична пријава кон Миленко за серијата закани кон новинари, пратеници и политичари!

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет