(ВИДЕО) ХАХААА, ОВИЕ ВМРОНИТЕ СЕ ТЕШКИ ДЕБИЛИ: Главниот осомничен за шамарите и насилството во Центар се жали на Куртон Алфа - НЕ Е ФЕР, НИШТО НЕ МОЖЕ ДА НИ ПРОМАКНЕ, А ДРУГИ ВАКВИ НАСИЛСТВА ПОМИНАА НЕЗАБЕЛЕЖАНО :D

Објавено на 14.10.2018 во 20:16:52 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет