(ВИДЕО) БОМБА НА ЗИЈАДИН СЕЛА: Али Ахмети ја киднапираше кампањата за референдумот кај Албанците, и затоа имаше ниска излезност, пола од Албанците не можат да го смислат!

Објавено на 15.10.2018 во 00:48:51 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет