ГРАД СКОПЈЕ РАБОТИ ТУРБО: ДЕЛ ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА БУЛЕВАРОТ ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ ВО ВЛАЕ ЦЕЛОСНО КОМПЛЕТИРАН ВИКЕНДОВ!

Објавено на 15.10.2018 во 10:00:36 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет