ШОКАНТНО: ЈАДЕМЕ РАДИОАКТИВНА МОРСКА ХРАНА УЛОВЕНА ВО БЛИЗИНА НА НУКЛЕАРНАТА КАТАСТРОФА ФУКУШИМА, ЈАПОНИЈА?!

Објавено на 15.10.2018 во 10:18:08 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет