РЕЧИСИ СИТЕ 1,2 МИЛИОНА ШТО БОЈКОТИРАА ИЗЛЕГОА НА ПРОТЕСТ ПРЕД СОБРАНИЕ!!!

Објавено на 15.10.2018 во 13:32:41 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет