(ВИДЕО) ФЕРИД МУХИЌ ГИ ИЗВАДИ ОД ПАМЕТ ВМРОНИТЕ: НА СРЕД СЕДНИЦА СЕ ПРЕДОМИСЛИ И КАЖА ДЕКА ЌЕ ГЛАСА ЗА АМАНДМАНИТЕ, А МИЛЕНКО САМО ШТО ГО ИМАШЕ ИСТЕТОВИРАНО НА ГРУДА!!!

Објавено на 15.10.2018 во 20:56:47 часот | Македонија

Академик Мухиќ се предомисли и кажа дека ќе гласа за амандманите. А таман вчера Миленко го имаше истетовирано на груда и го прогласи за херој!

ХАХААААААААА!!! ЈАКО!

Линк до видеото, овде.

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет