АПАСИЕВ ПАК СЕ ИЗБРУКА: Мали Џокица денес дознава дека секои две недели се мењаат цените на горивата и дека се поврзани со светските берзи. Мајнд блоун.

Објавено на 15.10.2018 во 21:16:24 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет