(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ОВА КАКО ВИЦОТ ЗА ПРУГАТА: Ало, МВР, двајца млади дечки сред бел ден украдоа спортски реквизити од кејот на Вардар и преку мостот ги однесоа во некој отпад за железо

Објавено на 16.10.2018 во 19:34:29 часот | Македонија

Valentina Stojanovic-Tufa is at Стаза на кеј.

Да не се чудите каде се реквизитите. Еве ги! Завршиле на некој бувљак! 
Изглеа џабе плаќаме даноци! 
#АнархијаНаДело

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет