(ВИДЕО) БОМБА НА ЗАЕВ: Да седнеме со Мицковски и заедно да ги правиме амандманите, нека има и нов 5-ти амандман како што бара Митко Јанчев

Објавено на 16.10.2018 во 20:14:29 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет