(ВИДЕО) ШОКАНТЕН НАСТАП НА ПРАТЕНИЧКАТА НА ВМРО ДПМНЕ, СТАМЕНКОВСКА НА 24 ОТВОРЕНО: Никој од обвинетите за 27-ми април нема вина, ниту партијата ВМРО ДПМНЕ има некаква вина за 27-ми април!

Објавено на 17.10.2018 во 09:25:44 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет