ДЕНЕСКА ВО АМЕРИКА: Трамп на твитер нападна порно актерка, напиша дека личи на коњ, таа му врати дека имал мал пенис!

Објавено на 17.10.2018 во 12:57:58 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија