(ВИДЕО) ДИМИТРОВ ГИ ЗАМОЛЧЕ И ЗАМИСЛИ ВМРОНИТЕ ВО СОБРАНИЕ: Нити лидери, нити свети лидери не ми требаат за да застанам зад интересот на мојата татковина!!!

Објавено на 18.10.2018 во 10:25:35 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет