СДСМ: Мицкоски нема да избега од волјата на граѓаните, Македонија ќе биде дел ЕУ и НАТО, предвремени избори ако продолжат блокадите

Објавено на 18.10.2018 во 11:07:45 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет