(ВИДЕО) ПРАТЕНИЦИТЕ ОД СДСМ И КОАЛИЦИЈАТА СЕ СПРЕМНИ ЗА УТРЕ, ПА ГОСПОД И СВЕТИ БЕЈЛИ НЕКА ПОМАГААТ!!!

Објавено на 18.10.2018 во 15:39:17 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет