АКО ДОЗНААТ ЗА ОВА ВО НАТО И ЕУ, ЌЕ НЕ ДИСФАЛИФИКУВААТ СМЕСТА: Професорка по уставно право на УКИМ тврди дека две третини од 120 не е 80, туку 81?!?!?!?!?!?!

Објавено на 20.10.2018 во 10:00:53 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет