ТОРТЕВСКИ ЈА МАСАКРИРАШЕ КУРТОНКАТА КАРАКАМИШЕВА НА ТВИТЕР: Ако не ти е јасно што е две третини, замисли да ти скинат хонорар од две третини од надзорните одбори!!!

Објавено на 20.10.2018 во 12:49:46 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет