СДСМ: Граѓаните и пратениците го победија антизападниот пион Христијан Мицкоски, кон успехот да се приклучат сите кои се за ЕУ и НАТО без разлика на партиската припадност!

Објавено на 21.10.2018 во 19:41:16 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет