НУКЛЕАРНА БОМБА: МИЛЕНКО ДЕНЕСКА УАПСЕН ОД МВР, ВЕЌЕ НЕ Е НЕДОПИРЛИВ, НЕ Е ВЕЌЕ НАД ЗАКОНОТ, НЕМА ВЕЌЕ КОЈ ДА ГО ШТИТИ!!!

Објавено на 22.10.2018 во 15:41:09 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет