(ВИДЕО) БОМБА НА КОЧО АНЃУШЕВ: Ветувањето на Заев за 500е просечна плата во земјава, во ФЕНИ е остварено, одете и прашајте колкави се платите во ФЕНИ, пола Кавадарци вади леб од таа фабрика и за тоа сум горд!

Објавено на 08.11.2018 во 18:54:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет