(ВИДЕО) ОЛИВЕР СПАСОВСКИ ПРЕД ПРАТЕНИЦИТЕ ВО КОМИСИЈАТА ЗА ОДБРАНА И БЕЗБЕДНОСТ ГИ ПРЕСТАВИ МОЖНИТЕ ОПЦИИ ЗА РЕФОРМИ НА ДБК

Објавено на 08.11.2018 во 20:53:52 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет