(ВИДЕО) КОСТАДИНОВ: Антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ панично лаже за моето семејство, затоа што ги обелоденив шемите на Мицкоски со Груевски!

Објавено на 09.11.2018 во 00:29:06 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет