(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЧАИРЧАНИ ВО ШОК: МВР синоќа ја исчисти од диво паркирани возила цела Цветан Димов од Бит Пазар па се до Бутел!

Објавено на 09.11.2018 во 11:34:06 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет