(ВИДЕО) ВО ШТАБОВИТЕ НА СДСМ ПОЧНА ДА СЕ СЛАВИ ЗАМИНУВАЊЕТО НА ГРУЈЧЕ ВО ЌОРКА!

Објавено на 09.11.2018 во 18:31:51 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет