ВЛАДАТА ГО ПОВИКА УНГАРСКИОТ АМБАСАДОР, ЛАСЛО ДУКС НА РЕФЕРИРАЊЕ ЗА БАРАЊЕТО АЗИЛ НА ГРУЕВСКИ ВО УНГАРИЈА!

Објавено на 13.11.2018 во 18:31:58 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет