(ВИДЕО) СПАСОВСКИ НА КАНАЛ 5: Груевски не треба да ги скара Македонија и Унгарија, правда мора да има, ниту една земја не смее да го штити криминалот во Македонија!

Објавено на 13.11.2018 во 18:49:31 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет