ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ СО ЖЕСТОКИ КРИТИКИ ЗА ВЛАДАТА ПО БЕГСТВОТО НА ГРУЕВСКИ: МНОГУ ЛОШО, ОВА ЌЕ ИМА ГОЛЕМИ ПОСЛЕДИЦИ И ЗА ЕУ И НАТО!

Објавено на 13.11.2018 во 21:47:44 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет