ФОТО НА ДЕНОТ: МАНАСТИР СВЕТИ ЈОВАН БИГОРСКИ

Објавено на 14.11.2018 во 18:38:36 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет