(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПРИЛЕП ПРАВА КОМУЊАРА: Наместо да краде и да гнете по кафани, фатил улици да асфалтира, ццц, која будалетинка!!!

Објавено на 14.11.2018 во 20:17:17 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет