(ВИДЕО) КОСТАДИНОВ ОД СДСМ: Јавноста отворено се сомнева, дали на средбата Мицкоски-Груевски било договорено неговото бегство?

Објавено на 14.11.2018 во 21:36:22 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет