ГРАД СКОПЈЕ: ИСЦРПЕНИ СРЕДСТВАТА ЗА СУБВЕНЦИИ ЗА ЕЛЕКТРО ТРОТИНЕТИ, ПРИСТИГНАТИ 109 БАРАЊА

Објавено на 14.11.2018 во 21:46:15 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет