ГО ИМАМЕ И ОФИЦИЈАЛНО НАЈРЕТАРДИРАНИОТ ПРОФЕСОР НА УКИМ У ИСТОРИЈАТА НА УКИМ, КАКО ЛИ ОВАА ЖЕНА СТАНАЛА ПРОФЕСОР?!?!

Објавено на 14.11.2018 во 23:23:39 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет